SPOR41FUTBOLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPOR41FUTBOLL

FORUMUN ALTERNATİF ADRESİ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kaptanlarımız idmanda

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kaptanlarımız idmanda Empty Kaptanlarımız idmanda Perş. Tem. 10, 2008 2:38 pm

cronicmaniac

cronicmaniac
Admin

Beşiktaşımızda, Avusturya kampında kavga ederek süresiz kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman, İstanbul'da çalışmalara başladı. Her iki futbolcu da BJK Nevzat Demir Tesislerimizde PAF takımla çalıştı.
İbrahim Üzülmez, gazetecilere yaptığı açıklamada, kulüp yönetim kurulunun, ceza kararını çok erken aldığını savundu.

Hatalı olduklarını kabul eden deneyimli futbolcu, şunları söyledi:

''Tabii ki yaptığımız doğru bir şey değil. Hatalıyız ve bunun cezası da olması lazım, ama bana göre, kararı biraz daha geç alabilirlerdi. Çok acele verilmiş bir karar olduğunu düşünüyorum. Bu kadar ağır karar beklemiyordum. En azından bizi çağırıp, yüz yüze konuşabilirlerdi. Bu konuda biraz üzgünüm, ancak saygı duymaktan başka çaremiz yok. Bu şekilde gündeme gelmemiz doğru olmadı.''

Takım kaptanı olarak, teknik heyetin isteği doğrultusunda takım içinde disiplini sağlamakla görevlendirildiğinin altını çizen İbrahim Üzülmez, ''Bu benim kendi kuralım değil ki hocamızın isteğiydi. Tabii ki daha sakin olabilirdim, bunun pişmanlığını yaşıyorum. Daha yapıcı olabilirdik. Kendi kafama göre bir kural koymadım. Açıkçası bu konuda hocamızın sessiz kalıp, açıklama yapmaması da beni üzüyor'' diye konuştu.

Kaynak: AA

https://spor41futboll.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]