SPOR41FUTBOLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPOR41FUTBOLL

FORUMUN ALTERNATİF ADRESİ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ronaldo Madrid'e Mi Gidiyor?

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ronaldo Madrid'e Mi Gidiyor? Empty Ronaldo Madrid'e Mi Gidiyor? Paz Haz. 29, 2008 8:06 am

cronicmaniac

cronicmaniac
Admin

İspanya'da futbol transfer pazarının en büyük gündem maddesi olan Cristiano Ronaldo'nun, Real Madrid'e gelme olasılığı her geçen gün daha da artıyor.

Ronaldo, "Önümüzdeki 2 günde büyük yenilikler olacak. Olasık çok büyük ama bana bağlı değil" dedi!

Avrupa Şampiyonası'nda Almanya'ya 3-2 yenilerek elenen Portekiz'in yıldız futbolcusu Ronaldo, Real Madrid'e geleceği iddialarıyla ilgili ''büyük olasılık'' derken, 3 güne kadar geleceğinin netleşeceğini belirtti.

Ronaldo, ''Önümüzdeki 2 günde büyük yenilikler olacak. Olasık çok büyük ama bana bağlı değil. Somut bir teklif olduğunu biliyorum, bakalım önümüzdeki günlerde anlaşmaya varabilecekmiyiz'' şeklinde konuştu.

Bu arada Real Madrid Kulübü Genel Direktörü Miguel Angel Arroyo da, ''Ronaldo, Real Madrid'te oynamak istediğini söylediğinde, iki kulüp arasında görüşme vardı. Eğer Manchester United satmak istiyorsa biz zevkle bir anlaşmaya varırız. Ücrette anlaşılır'' dedi.

Diğer yandan İspanya'da Ronaldo'nun Real Madrid'e gelme olasılığı yüksek gösterilse de İngiltere'den yapılan açıklamalar bunun o kadar da kolay olmayacağını gösterdi.

Manchester United'in sahibi Glazer ailesi, ''Cristiano Ronaldo'nun kendisi istese bile onu satmayı hiçbir şekilde kabul etmiyoruz'' açıklamasında bulundu. Manchester United'ta özellikle teknik direktör Alex Ferguson, Ronaldo'nun satışına karşı çıkıyor.

https://spor41futboll.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Cristiano Ronaldo