SPOR41FUTBOLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPOR41FUTBOLL

FORUMUN ALTERNATİF ADRESİ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Çok farklıyız

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Çok farklıyız Empty Çok farklıyız C.tesi Ağus. 02, 2008 8:30 am

cronicmaniac

cronicmaniac
Admin

Yeni kaptanlarımız, ligin başlamasını iple çektiklerini söyledi

Şampiyonluk sözünü bu kez yerine getireceklerini ifade eden Beşiktaş’ın kaptanları, "Sevgi ortamında kaynaşan futbolcular topluluğu olarak ligin başlamasını iple çekiyoruz" dediler. Beşiktaşımızın kaptanları Delgado ve Nobre, yeni sezonda taraftarların karşısına farklı bir takımla çıkacaklarını ve bu kez verdikleri şampiyonluk sözünü tutacaklarını söylediler. Sevgi ortamında kaynaşan futbolcular olarak bu sezon büyük farkla lige başlayacaklarını ifade eden Nobre, "Arkadaşlık ön plana çıktı. Hem oyuncu kalitesi hem de teknik, fizik ve sistem olarak çok değişiklikler oldu. Bizden beklenilen şampiyonluğa bu yıl daha yakınız. Takıma takviyeler yapıldı. Daha da güçlendik. Taraftarlarımız bize inanırsa, üç cephede birden zirve mücadelesi veririz" dedi.
Türkiye’ye alıştığını ve ailesiyle birlikte uzun yıllar burada kalacakmış gibi yaşadığını kaydeden sambacı, şöyle devam etti: "Burada çok iyi bidr hava yakaladım. Ailece, Türklerin örf ve adetlerini öğreniyoruz. Türk vatandaşı olmak benim ve ailem için inanılmaz büyük mutluluk oldu. Yeni oyun sistemimizde herkes gol atıyor. Bu kadroyla başarıya koşacağız."

Gurur duydum

Kaptanlık bandını takarak gururlandığını ve şampiyonluk hedefine kititlendiklerini ifade eden Delgado ise, "İyi ve pahalı oyunculara ne kadar çok yer verseniz de istenilen hava yakalanmadığı zaman hedefe koşamazsınız. Bizlerde bu yıl zafere endekslendik. Hazırlık maçlarındaki performansımız bunun kanıtı" dedi.

Süper Lig’in kaliteli olduğunu ve hiçbir rakibin küçümsenmeyeceğini de kaydeden Arjantinli oyuncu, sözlerini şöyle tamamladı: "Geçen yıldan büyük dersler çıkardık. Beşiktaş yeni sezonda Avrupa ve Türkiye’de alkışlanacak bir tablo sergilecek."

Kaynak: Hürriyet

https://spor41futboll.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]