SPOR41FUTBOLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPOR41FUTBOLL

FORUMUN ALTERNATİF ADRESİ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Aurelio Fener'le İpleri Kopardı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Aurelio Fener'le İpleri Kopardı Empty Aurelio Fener'le İpleri Kopardı Paz Haz. 29, 2008 12:44 pm

Bu_rock41

Bu_rock41

Aurelio´nun menaceri Bayram Tutumlu, Fenerbahçe´nin tek taraflı uzattığı sözleşmenin geçerli olmadığını tekrarlayıp "Teklifleri değerlendiriyoruz" dedi.

Ortalık yine karışacak
Sarı-Lacivirtli kulüple, menacer Bayram Tutumlu arasında hortlayan Aurelio krizi tırmanıyor. 1 yıllık opsiyon hakkının tek yanlı devreye sokularak sözleşmenin uzatılamayacağını tekrarlayan Tutumlu, “Yönetim bu işi hafife alıyor. Hâlâ görüşmek için çağırılmadık. Ama bir gün gelecek, Marco bir başka takımla anlaşmış olacak. O zaman ne yapacaklar, bilmiyorum. Oysa ben ilk tercihi hep Fenerbahçe'den yana kullandım. Marco'nun kalmasını istiyordum” diye konuştu.

'Aurelio böyle istedi'
Tutumlu şöyle devam etti: “Bana sürekli komisyoncu yakıştırması yapıyorlar. Böyle olsaydı gelen teklifler içindeki en iyisine gönderirdim. Ama artık ok yaydan çıktı. Marco da, 'Sen nasıl istersen öyle olacak' dedi. İsteyen kulüplerle görüşmelere başlandı. Gerçekten müthiş teklifler var. Herkes görecek. Kimin yanıldığı ortaya çıkacak, ama o zaman her şey için çok geç olacak.” Tutumlu'nun bu sözlerinden sonra, yönetimin ne tepki vereceği merak konusu haline geldi.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-