SPOR41FUTBOLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPOR41FUTBOLL

FORUMUN ALTERNATİF ADRESİ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Aslan'a Simic Darbesi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Aslan'a Simic Darbesi Empty Aslan'a Simic Darbesi Paz Haz. 29, 2008 12:47 pm

Bu_rock41

Bu_rock41

Aslan'a Simic Darbesi
22 Haziran 2008 11:55Bir süredir Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Hırvat futbolcu, "Fiorentina´da oynamak istiyorum" açıklamasını yaptı.

'Çok cazip bir teklif'
Savunma oyuncusu arayışları çerçevesinde uzun süredir Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Dario Simic, tercihini Fiorentina'dan yana kullanacağını açıkladı. Milan'da pek sık forma şansı bulamadığı için takımdan ayrılmayı kafasına koyan Hırvat stoperi, Cim Bom'un yanı sıra Celtic ve birkaç İspanyol kulübü daha istiyordu. Son olarak Fiorentina'dan teklif alan ve bu teklifin oldukça cazip olduğunu kaydeden 32 yaşındaki oyuncu, şunları dile getirdi:

Adnan Sezgin gitmişti
“Teklifleri değerlendirdiğim sırada Fiorentina'nın beni istemesi, çok ilgimi çekti. Fiorentina bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak ve orada kendimi yeniden ispatlayabilirim diye düşünüyorum. Ayrıca İtalya'da kalmak daha akılcı gibi görünüyor.” Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, bu transferi bitirmek için geçen hafta Milano'ya gitmişti. Hırvat futbolcunun bu sözleri Galatasaray'a iletmesinin ardından, listedeki alternatifler yeniden gündeme geldi.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]