SPOR41FUTBOLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPOR41FUTBOLL

FORUMUN ALTERNATİF ADRESİ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sambaya devam!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Sambaya devam! Empty Sambaya devam! Ptsi Haz. 30, 2008 2:05 am

cronicmaniac

cronicmaniac
Admin

Kartal'a süper sambacı

Beşiktaş, daha önce Trabzonspor'un da ilgilendiği Brezilyalı Alex Raphael Meschini için girişimlere başladı. Brezilya'nın İnternational takımında oynayan 26 yaşındaki Alex, hücuma dönük olarak orta sahada görev yapıyor.

Sambaya devam!

Brezilyalı yıldız, yönetimle yaptığı özel görüşmede, "Beşiktaş'ta çok mutluyum, gitmek istemiyorum. Eski Bobo olacağım" deyince kalması için onay çıktı.

Sezon bittiğinde bu yana transferi yılan hikayesine dönen Bobo, Beşiktaş'ta kaldı. Ülkesinde tatil yaparken, siyah-beyazlı kulübe gelen teklifleri "Ben Rusya ya da Ukrayna'ya gitmem. Ya İspanya, ya İngiltere olursa düşünürüm" diyen sambacı kalmaya karar verdi. Bobo, bu konu hakkında yönetim ile özel olarak görüştü.

Geçtiğimiz sezon sakatlık
ve kart cezaları nedeniyle istenilen performansı sergileyemediğini söyleyen Bobo, "Atacağım gollerle borcumu ödeyeceğim" dedi. Brezilyalı yıldıza sahip çıkan başkan Demirören de, "Bobo gibi bir forveti kaybetmek istemedik. Bize söz verdi, seneye bizimle olacak" dedi.

Fotomaç

https://spor41futboll.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]