SPOR41FUTBOLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPOR41FUTBOLL

FORUMUN ALTERNATİF ADRESİ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fener ile Aslan'ın Lincoln Kavgası

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Fener ile Aslan'ın Lincoln Kavgası Empty Fener ile Aslan'ın Lincoln Kavgası Çarş. Tem. 02, 2008 8:37 am

cronicmaniac

cronicmaniac
Admin

Teknik direktör Skibbe'nin, Lincoln ile ilgili söylediği bir söz, F.Bahçe ile G.Saray'ın karşı karşıya gelmesine neden oldu.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Skibbe'nin yarın gelecek olan Sambacı için “Brezilyalı futbolcuların böyle geç kalma eğilimleri var. Maalesef bu bütün dünyada böyle" açıklamasına Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Selim Soydan tepki gösterdi..

Soydan konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: Skibbe'nin açıklamasına çok güldüm.. Brezilyalılar hep Lincoln gibi 'sorunlu' oluyormuş.. Tabii adam Türkiye'yi henüz tanımıyor, ezeli rakibi F.Bahçe'de kaç Brezilyalı olduğunu bilmiyor.. Ona hatırlatayım, Alex, Edu, Deivid, Roberto Carlos, Vederson ve Marco Brezilyalı.. Lugano Uruguaylı, Maldonado Şilili.. Yani takımın hepsi G.Amerikalı.. Bu oyunculardan hiçbirinin şimdiye kadar Lincoln tarzında bir şımarıklık yaptığını görmedim.. Bir futbolcu, ne kadar yıldız olursa olsun kulübüne haber bile vermeden sezon açılışına gelmemezlik yapamaz.. Yaparsa da bavulunu toplayıp geri gönderirsin, olur biter.. G.Saray ikisini de yapamıyor.. Zaten G.Saray'daki esas sorun yönetimde.. Yönetim yönetim olsa, böyle bir rezalete izin vermez.. Adnan Polat da Adnan Sezgin de bu konuda sınıfta kaldı.. Lincoln tek başına G.Saray'daki disiplinin altına dinamiti koydu.. Brezilyalı futbolcuları karalamayın, önce kendi yetersizliğinize bakın!

Milliyet

https://spor41futboll.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-