SPOR41FUTBOLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPOR41FUTBOLL

FORUMUN ALTERNATİF ADRESİ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Roberto Carlos: Taraftara Borçluyum

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Roberto Carlos: Taraftara Borçluyum Empty Roberto Carlos: Taraftara Borçluyum Cuma Tem. 04, 2008 8:52 am

cronicmaniac

cronicmaniac
Admin

Sakatlığı yüzünden geçen sezonu yarıda bırakan Roberto Carlos, taraftara borçlu olduğunu ve bunu elde edecekleri başarılarla ödemek istediğini söyledi.

Geçen sezon 20 Şubat'ta Şampiyonlar Ligi ikinci turunda oynanan ilk Sevilla maçında sakatlanan ve sonrasında kendisini denemek için çıktığı bir maç hariç, futbol oynayamayan Roberto Carlos, taraftara borçlu olduğunu söyledi.

FB TV'ye konuşan sambacı, "3.5 ay futbol oynayamadım. Bu süre içinde tedavi oldum ve şimdi kendimi iyi hissediyorum. Geçen sezon takımıma yeterince katkı yapamadım. Kadroda olsaydım belki çok daha iyi sonuçlar alabilirdik. Bu yüzden taraftarlara olan borcumu, elde edeceğimiz iyi sonuçlarla ödemek istiyorum" dedi. Carlos, Aragones için de "İspanya ve dünya futbolunda söz sahibi bir isim. Ona bir an önce Fenerbahçe için faydalı olabilmesi açısından elimizden gelen yardımı yapacağız" diye konuştu.

https://spor41futboll.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]