SPOR41FUTBOLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPOR41FUTBOLL

FORUMUN ALTERNATİF ADRESİ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Üzülmez: Pişmanlık Duymuyorum

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Üzülmez: Pişmanlık Duymuyorum Empty Üzülmez: Pişmanlık Duymuyorum Cuma Tem. 04, 2008 8:57 am

cronicmaniac

cronicmaniac
Admin

İbrahim Üzülmez, yaşananlar nedeniyle pişmanlık duymadığını, gerekirse aynı şeyi yine yapabileceğini söyledi.

Avusturya kampında İbrahim Toraman ile kavga eden ve birlikte kadro dışı bırakılarak Türkiye'ye gönderilen Beşiktaş Futbol Takımı Kaptanı İbrahim Üzülmez, yaşananlar nedeniyle pişmanlık duymadığını, gerekirse aynı şeyi yine yapabileceğini söyledi.
Lig TV'ye açıklamada bulunan İbrahim Üzülmez, durup dururken kavga etmediklerini belirterek, "Kampta herkes hocamızın söylediği şekilde davranmak zorundadır. Hocamız, 'Teklikle aşağıya inilmeyecek' dedi. Toraman'ı terlikle görünce, 'Neden terlikle indin?' dedim. Toraman da 'Ayağımda yara var' dedi. 'Ayağında problem varsa, hocadan izin alırsın öyle gelirsin. 35 kişinin olduğu yerde bir tek sen terlikle inemezsin. Sonuçta sen bu takımın kaptanısın' dedim. Onun üstüne birbirimize girdik" dedi.

Takımın kaptanı olduğunu, uyulması gereken bir disiplin varsa, buna herkesin de uyması gerektiğini ifade eden İbrahim Üzülmez, suratındaki kavga izleriyle ilgili, "Eğer kavga ediyorsanız, suratınızda çizikler de olacaktır. Sonuçlarına katlanacaksınız böyle olayların. Yine aynı şey olsa, yine aynı şeyi yaparım. Hiç pişmanlık duymuyorum. İşin ucu nereye giderse gitsin, yine yaparım" diye konuştu.

Ortada yaşanmış bir kavga olduğunu ve yönetimin aldığı karara saygı duyduğunu anlatan kaptan İbrahim, "Bundan sonra ne yapacaksın?" sorusuna "Yönetimin kararına saygılıyım. 'Kadro dışı' derlerse kadro dışı, 'Ayrılın' derlerse ayrılırız. Sonuçta biz takım kaptanları olarak kavga ettiysek, bunun sonuçlarına da katlanmak zorundayız" yanıtını verdi.

https://spor41futboll.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]